• We've added extra Spam Protection. if you get problem with account registration / registration rejected. please contact us
  • You need minimum 5 good posts for download files. Don´t push posting-counter with posts copy paste, thx, good, smileys..... Read This.
  • Note: don´t push posting-counter with messages like thx, good, haha, only use reactions! threads will be deleted without any comment or notification. Read Rules.

[XenGenTr] AdBlock Dedektörü 1.0.4

rapcoast

New Member
Reaction score
1
XenGenTr] AdBlock Dedektörü
Eklenti xenforo 2 için çevrim içi ve ücretsiz ücretsizdir.
Görevi forumunuzda Adsense reklamlarını yasaklayanlarda yakalama ve onları bu konu hakkında uyarmaktır.

AdBlock dedektörü neler yapar?
  1. Uyarıları Forum listesi, Konu listesi, Konu inceleme ve tüm alanalr olarak gösterebilirsiniz.
  2. Uyarıları istediğiniz kullanıcı grubuna gösteriliyor [Ziyaretçiler tavsiye edilmesin]
  3. Tam ekran ve küçük bir kutu içindeki uyarı gösterilebilir.
  4. Dilerseni uyarı kapatma sistemi.
  5. Uyarı başlığı ve açıklanması dilediğiniz gibi düzenlenmesi.
Eklenti kurulumu
Adım 1,

Ekte bulunan tasarımı çekin
Adım 2,
Dosya içinde çıkan UPLOAD isimli kullanıcının klasörün içindekiisindekileri FTP aynı isimli klasörler içine atın
Adım 3,
Adminpc >> Eklentiler >> alanında eklenti bulun >> Yükle butonu ile olduğu

Yada Detaylı Anlatım: Kullanım Tekniği - XenForo 2 Eklenti nasıl yüklenir, kurulur?

custom;
-Adminpc >> Gruplar izinler >> Kullanıcı gruplarınızın >> ilgil igrup >> XGT- AdBlok uyarını görmesin ettik5416

- Yönetici >> >> Kurulumlar >> XF ayarları >> [XenGenTr] Adblock Dedektörü
4982
- Yönetici >> >> Görünüm ve diller >> Tema Seçenekleri >> [XenGenTr] Adblock Dedektörü
4983

Attachments

Tags
adblock

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock